جشنواره ملی ایران‌بانان برگزار می‌شود

جشنواره ملی «ایران‌بانان» با همکاری شورای هماهنگی و دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار می‌شود.

به‌گزارش مرمت گران میراث ماندگار وابسته به شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس به نقل از میراث آریا، دبیرخانه جشنواره ایران‌بانان از انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دعوت می‌کند، برای این جشنواره گزارش برنامه‌ها و عملکردهای دوسالانه خود را به آدرس دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

فعالیت‌های نوروزی (سمن‌ها، سین هشتم)، میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، توانمندسازی و جذب مشارکت‌های مردمی، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی، فعالیت در مناطق کم‌برخوردار روستایی و فعالیت‌های زمان بحران، محورهای این جشنواره هستند.

شرکت برای انجمن‌های حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آزاد است، گزارش‌های دریافتی در قالب فرمت ارسالی دبیرخانه پذیرفته می‌شود، گزارش‌های دریافتی باید به آدرس دبیرخانه و آدرس تلگرامی اعلامی جشنواره ارسال شود که آدرس سایت  www.chtngos.com و آدرس تلگرام دبیرخانه  t.me/chtngo است.

مهلت ارسال آثار اردیبهشت ۱۴۰۰ تا ۲ مرداد ۱۴۰۰ است، انتخاب و داوری آثار ۱۶ تا ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ انجام می‌شود و اختتامیه جشنواره ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

دبیرخانه این جشنوراه در تهران، خیابان آزادی، تقاطع یادگار امام وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، ساختمان شماره ۲ دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد واقع شده است.

 تعداد بازدید: 8