مراسم معارفه مدیرعامل جدید صندوق توسعه و احیا برگزار شد

مراسم معارفه «حسين سارى» مدیرعامل جدید و رئیس هیئت‌مدیره صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی برگزار شد.

به گزارش مرمت گران میراث ماندگار وابسته به شرکت عمران و مسکن سازان استان فارس و به نقل از روابط‌عمومی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، مراسم تودیع «هادی میرزایی» مدیرعامل سابق و معارفه «حسین ساری» مدیرعامل جدید و رئیس هیئت‌مدیره صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی امروز شنبه -۸ مردادماه- در دفتر قائم مقام وزیر میراث فرهنگی برگزار شد.

این مراسم با حضور دکتر علی دارابی قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و معاون میراث فرهنگی، سعید اوحدی. معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت میراث‌فرهنگی، مریم جلالی معاون صنایع دستی، علی طلوعی رئیس حوزه ریاست و اعضاء هیئت‌مدیره صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی برگزار شد.

بنابر این گزارش، در این مراسم حسین ساری برای مدت ۴ سال به عنوان مدیرعامل جدید و رئیس هیئت‌مدیره صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی معرفی شد.

 

 تعداد بازدید: 198